این روزها خبرهای هیجان انگیزی از ماه های پیش رو دنیای موبایل شنیده می شود. گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو هر دو قرار است در ماه آگوست معرفی شوند. سامسونگ گلکسی فولد هم احتمالا به زودی با طراحی بهتری عرضه خواهد شد. همچنین گوگل پیکسل 4 ایکس ال و گوگل پیکسل 4 هم احتمالاً در ماه اکتبر قفسه فروشگاه ها را پر خواهند کرد. علاوه بر اینها خبرهایی از مدل های متعدد دیگری هم منتشر شده که قرار است از امروز تا اواخر سال 2019 عرضه شوند. اما حقیقت این است که هیچ یک از این گوشی ها به پای گوشی های آیفون 11 و آیفون 11 مکس و یا آیفون 11 آر (یا هر نام دیگری که اپل برای آن در نظر بگیرد) نخواهد رسید.

خبرها و شایعات متعددی که تاکنون پیرامون شرکت اپل منتشر شده نشان می دهد که زبان طراحی این گوشی ها دقیقاُ مشابه به طراحی آیفون های قبلی خواهد بود. اما باز هم تفاوت چشمگیری میان آیفون های امسال و آیفون های سال قبل به چشم می خورد. تاکنون خبر های زیادی از آن منتشر شده اما این نکته را در نظر داشته باشید، تا زمانی که iPhone 11 به عنوان گوشی جدید آیفون رونمایی نشده باشد، هیچ چیز قطعی نیست. با وجود اینکه بسیاری از طرفداران موبایل آیفون این طراحی را دوست ندارند اما یک شایعه جدید این طرح را تایید کرده است.

طراحی اولیه گوشی آیفون ایکس

 

اگر یکی از طرفداران اپل باشید می دانید که ما راجع به چه مشخصه ای صحبت می کنیم. قرار است ماژول دوربین ها به صورت مربعی شکل طراحی شود که از دید برخی از کاربران آن چیزی نیست که منتظر آن بوده اند. خبر خوب این است که اپل این بار دوربین آیفون 11 و آیفون 11 مکس را به 3 لنز ارتقاء خواهد داد. همچنین قابلیت جدیدی را به نام low-light mode اضافه کرده که می تواند رقیبی برای Google’s Night Sight و مواردی از این قبیل باشد. اما این نکته را در نظر قرار داشته باشید که این دقیقا مشابه نظراتی است که راجع به ماژول به کار رفته در گوشی آیفون ایکس سال قبل وجود داشت. کاربران تنها در دو سه هفته اول با آن مخالف کرده اما بعد از مدتی به آن عادت کردند. طراحی ماژول دوربین اصلی گوشی های سال 2019 اپل مشابه به پرچم داران امسال گوگل خواهد بود. در روزهای آتی اخبار بیشتری را پیرامون این چند مدل گوشی منتشر خواهیم کرد.

مشخصات اولین گوشی از سری R سامسونگ

مقایسه دو گوشی گلکسی ام 40 و گلکسی ای 50: دو گوشی پرطرفدار از سری A و سری M

طرح نهایی گوشی های 2019 اپل و گوگل فاش شد

آیفون ,های ,گوشی ,اپل ,طراحی ,ها ,آیفون 11 ,و آیفون ,آیفون های ,قرار است ,است که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Cyber One sshahamat محتوای الکترونیکی اخبار سایت میسکالینگ serat96 مطالب اینترنتی keshavarzib شرکت فراز بینش سپهر فوت فایل