داستان این گوشی کمی مرموز به نظر می رسد. تا چند ماه قبل در اوایل امسال اخبار حاکی از آن بود که سری A امسال با ساخت سامسونگ گلکسی ای 80 به پایان خواهد رسید و قرار بود که Galaxy A80 در برخی از بازارها به نام سامسونگ گلکسی ای 90 عرضه شود اما خبرهایی اخیراً منتشر شده که نشان می دهد که این دستگاه کاملاً متفاوت خواهد بود و احتمالاً تحت نام جدیدی تولید شود. ظاهراً این شرکت در حال آماده شدن برای راه اندازی سری Galaxy R است. این موبایل تحت مدل SM-A90x ساخته خواهد شد که تاکنون به گلکسی ای 90 اشاره دارد و اولین مدل از سری متفاوت R خواهد بود. 

 

گلکسی ای 90  با نامی جدید تولید خواهد شد

سپس مدل دیگری به آن می پیوندد. هر دو این گوشی ها از دوربین سه گانه و صفحه نمایش بزرگ برخوردار هستند و در نهایت یکی از نسخه ها از تکنولوژی 5G پشتیبانی کرده در حالی که مدل دیگر از یک ماژول دوربین منحصر به فرد بهره خواهد برد. متاسفانه مشخصات دقیق دوربین های آن هنوز در دسترس نیست و باز هم می بایست منتظر ماند. در یکی دیگر از گزارشات منتشر شده پیرامون آن به این نکته اشاره شده که از تکنولوژی شارژ سریع 45 وات نیز پشتیبانی می کند.

 

این قابلیت دقیقاً دو برابر سریع تر از استاندارد 25 وات این شرکت کره ای عمل خواهد کرد. این خصوصیتی قابل ستایش است چرا که سه برابر سریع تر از تکنولوژی است که سامسونگ اکنون در خانوادهسامسونگ گلکسی اس 10 ( به جزء مدل 5G) به کار برده است و همچنین از تمام پرچم دارانی که در سال های اخیر ساخته شده اند سریع تر خواهد بود. از این رو یک جهش بزرگ خصوصاً برای یک گوشی میان رده در نظر گرفته می شود. Note10 Pro هم یکی از مواردی است که احتمالاً به تکنولوژی شارژ سریع 45 وات مجهز خواهد شد.

مشخصات اولین گوشی از سری R سامسونگ

مقایسه دو گوشی گلکسی ام 40 و گلکسی ای 50: دو گوشی پرطرفدار از سری A و سری M

طرح نهایی گوشی های 2019 اپل و گوگل فاش شد

مدل ,سریع ,تکنولوژی ,گوشی ,گلکسی ,سری ,گلکسی ای ,سریع تر ,از تکنولوژی ,خواهد بود ,برابر سریع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


April's info مطالب اینترنتی 20669191 كتابخانه امام علي (ع) گذرگاه لی لی آی تی بهترین سایت دانلود رایگان ابر مهندسان دانلود کده